.     .     .
۱۳۹۶/۰۳/۲۷

تاکید استاندار خراسان رضوی بر افزایش تولید و صادرات کالا از استان

با حضور استاندار خراسان رضوی، دومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان در سال جاری برگزار شد.

با حضور استاندار خراسان رضوی، دومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان در سال جاری برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در این جلسه بر رفع موانع موجود و افزایش تولید و صادرات غیر نفتی از استان تاکید کرد.
وی با اشاره به اینکه باید در سال 96 ، به  هشت درصد  صادرات غیر نفتی برسیم گفت: رسیدن به این هدف لازمه اش افزایش تولید و پیدا کردن بازارهای جدید بین المللی برای صادرات و برطرف کردن موانع پیش رو است.
استاندار خراسان رضوی بر لزوم معافیت مالیاتی کالاهای صادراتی از کشور تاکید کرد و افزود: اگر کالایی که به خارج از کشور صادر می شوند معاف از مالیات باشند از قیمت قابل عرضه و تمام شده اش کاسته میشود و در این صورت قابلیت رقابت آن با اجناس مشابه در خاج از کشور افزایش می یابد.
رشیدیان با اشاره به اینکه باید از پنجره واحد برای بهبود فضای کسب و کار بهره ببریم، اظهار داشت: بخش خصوصی و دولتی می بایست همه توان و تلاش خود را برای رونق اقتصادی استان به کار گیرند.
وی گفت با توجه به هدفگذاری ای که در سال 96 برای توسعه تولید و صادرات در استان داشته ایم باید بتوانیم با اندیشیدن تمهیدات لازم و تعاملات با شرکت های خارجی سهم بیشتری در تجارت ملی و بین المللی داشته باشیم.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۱۳۹۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید