.     .     .
۱۳۹۶/۱۲/۲۲

استاندار خراسان رضوی تاکید کرد؛

لزوم شناسایی راهکارهای حمایت مالی از تیمه ای حرفه ای استان

با حضور استاندار خراسان رضوی و رئیس کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی، از قهرمانان و مدال آوران خراسانی در عرصه های بین المللی تجلیل شد.

با حضور استاندار خراسان رضوی و رئیس کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی، از قهرمانان و مدال آوران خراسانی در عرصه های بین المللی تجلیل شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رشیدیان در حاشیه این مراسم گفت: امروز نیازمند شناسایی و یافتن راهکارهایی برای حمایت از تیم های حرفه ای استان که در لیگ های مطرح کشور حضور دارند ، هستیم .
وی افزود: در برخی حوزه های ورزشی، عملکرد ورزشکاران و قهرمانان ما بسیار خوب و درخشان بود اما در تیم های فوتبال لیگ برتر باید تلاش مضاعفی صورت پذیرد.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه در این حوزه مشکلاتی وجود دارد، عنوان کرد: از جمله آن که دستگاه های دولتی برای کمک به ورزش حرفه ای مشکل قانونی دارند و باید راهکارهایی برای حمایت مالی از تیم های حرفه ای حاضر در لیگ های حرفه ای بیابیم.
رشیدیان با تاکید بر این که ورزشکاران ما در رشته های عمومی و انفرادی خوب درخشیدند و جای قدردانی دارد؛ گفت: ظرفیت و استعدادهایی استان بسیار بیش از این ها است و باید ضمن شناسایی این استعدادها در حوزه قهرمان پروری نیز تلاش و حمایت های لازم صورت گیرد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید