.     .     .
۱۳۹۶/۱۲/۲۲

معاون استاندار:

طراحی شبکه تصمیم گیری مبنی بر دانش راه توسعه پایدار و متوازن

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، دومین جلسه نمایندگان تشکل های علمی دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی، دومین جلسه نمایندگان تشکل های علمی دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی،  سید جواد حسینی در این جلسه گفت: در استان برای گسترش و توسعه همه جانبه نیازمند کار علمی و بنیادی هستیم لذا  چاره ای نداریم که برای سرعت بخشیدن به فرایند توسعه و رفع مشکلات باید تصمیم گیری مبتنی بر دانش و توسعه دانش بنیاد را ملاک عمل خود قرار دهیم
وی افزود: در این راستا شبکه دانشگاه ها شکل گرفته است انشاءا.. سعی می کنیم نظام مشارکت نخبگان در امر توسعه و نیز بخش های علمی دانشگاه را نیز شکل دهیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: در کنار ایجاد نظام و شبکه تشکل های صنفی و دانشجویی که در حال طراحی آن هستیم سعی خواهیم نمود در کنار شبکه دانشگاه ها و نیز تعامل نظام مند با بنیاد نخبگان از ظرفیت بی بدیل 150 تشکل علمی دانشجویی دانشگاه و مشارکت آنها در مسائل مربوط به توسعه استان ازطریق ارتباط نظام مند آنها با کارگروه های برنامه ریزی و توسعه استان حداکثر بهره را ببریم.
حسینی خواستار ارائه  طرح در خصوص مسائل مختلف به دبیران کارگروه ها و مسئولین دستگاه ها شد و اظهار داشت:  تشکل های علمی دانشجویی می توانند با شرکت های دانش بنیان که 172 شرکت مستقر و نیز شرکت های فناوری و پارک علم و فناوری همکاری داشته باشند و ایده ها و طرحهای خود را ارائه دهند تا استان در مسیر توسعه و رفع مشکلات، هر چه بیشتر از اندیشه دانشجویان و تشکلهای علمی آن بهره مند شود.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۶۷۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید